8 MARCA Z FILMEM!

Fundacja Kamera Dawida i Kino KinoGram zapraszają na pokaz specjalny filmu "Rose" (reż. Aurelie Saada), który obędzie się 8 marca o g. 19. 00 w ramach cyklu "Silne Razem". Gościnią specjalną wydarzenia będzie Magda Umer – polska piosenkarka, wykonawczyni poezji śpiewanej, a także twórczyni filmowa. Magda Umer hipnotyzuje wrażliwością, ale i ogromnym wyczuciem chwili. Dlatego nie może Was tu zabraknąć.

„Rose” to ciepły i optymistyczny film, który łamie obyczajowe tabu. Tytułowa bohaterka, w obliczu życiowej tragedii, nie zamierza pogrążać się w żałobie i bez końca rozpamiętywać przeszłości. Rose udowadnia, że trzeba cieszyć się każdą chwilą. Choć nie jest gotowa na samotność, postanawia rzucić dotychczasową rutynę i wreszcie zacząć żyć…

"Rose" zdobył Nagrodę Publiczności na 20. Festiwalu KAMERA DAWIDA 2022!

Kup bilet i dowiedz się więcej: TUTAJ!

Partnerzy nadchodzącego pokazu: Radio Kolor, Ambasada Izraela, Instytut Francuski, Hotel SPA Talaria, Klinika Strzałkowski, Body Shop, L’Erbolario.

Cykl ,,SILNE RAZEM” organizowany przez Kino Kino KinoGram ukazuje wyjątkowe filmy o kobietach. Pokazy zachęcają do dyskusji, ale i refleksji, a każdemu towarzyszy wystąpienie gościa specjalnego. Zapraszamy Was do udziału w pokazie 8 marca, a już w maju zaprezentujemy kolejny wyjątkowy film dla kobiet. Śledźcie nas na social mediach i zapiszcie się na newsletter aby na bieżąco śledzić nasze wydarzenia!

ZAPISZ SIĘ NA FESTIWALOWY NEWSLETTER

Aktualności

Partnerzy i sponsorzy