DZIĘKUJEMY!

Warszawski Festiwal Filmów o Tematyce Żydowskiej odbył się w dniach 12-18 listopada 2018 r. w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, Kinie PRAHA i w JCC Warszawa.

Głównym partnerem festiwalu już po raz szósty było Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik.

W programie festiwalu znalazło się ponad 30 filmów. Przez 7 dni prezentowane były najciekawsze produkcje z Izraela, Polski, Niemiec, Węgier, Holandii, Czech, Słowacji, Ukrainy,Stanów Zjednoczonych, Francji, Kanady, Rosji, Wielkiej Brytanii i Australii. Tegoroczny festiwal dedykowany był izraelskiej reżyserce i aktorce Ronit Elkabetz.

Dziękujemy naszym partnerom, sponsorom i patronom medialnym!

Szczególne podziękowania kierujemy do naszego głównego partnera: Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i widzom, którzy tak licznie wzięli udział w 16. Warszawskim Festiwalu Filmów o Tematyce Żydowskiej. Dziękujemy reżyserom, aktorom, producentom i scenarzystom filmów, które prezentowaliśmy podczas festiwalu oraz wolontariuszom!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z festiwalu: kliknij tutaj.

WSZYSTKIM SPONSOROM, PARTNEROM, GOŚCIOM, WOLONTARIUSZOM I UCZESTNIKOM FESTIWALU ŻYCZYMY SUKCESÓW W NOWYM 2019 ROKU! Do zobaczenia na pokazach pofestiwalowych w całej Polsce! 

Zespół WJFF.pl - Warsaw Jewish Film Festival  

Partnerzy i sponsorzy