Cena prawdy  

reż. Avi Nesher, Izrael, 2019, 112 min

We współczesnej Jerozolimie nieoczekiwanie przecinają się ścieżki bohaterów z bardzo różnych środowisk. Kiedy krnąbrna młoda dziewczyna nagle postanawia poślubić nawróconego chłopaka z ortodoksyjnej rodziny, jej rozwiedzeni rodzice i wciąż wspominający służbę w armii dziadek zrobią wszystko, by uniemożliwić ślub - nie cofną się nawet przed wysłaniem jej na nocne obrzędy pogańskich feministek. Avi Nesher – laureat Honorowej Kamery Dawida WJFF.pl 2020, kolejny raz w swoim dowcipnym i oryginalnym stylu przedstawia sprzeczności targające współczesnym izraelskim społeczeństwem.

Szanowni Państwo. Ten film ma ograniczoną liczbę miejsc, jak w tradycyjnym kinie i wymaga rejestracji. Dodatkowo dostępny będzie w czasie rzeczywistym, tj. od godz. 19:30 do 23:59 w dniu 22 listopada. Aby otrzymać kod dostępu do filmu prosimy o wiadomość z tytułem filmu na adres: films@wjff.pl. Kody będą wysyłane w dniu pokazu, nie później niż na 1 godzinę przed jego rozpoczęciem. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Dziękujemy za zrozumienie i życzymy miłego pokazu!

Partnerem pokazu jest Ambasada Izraela.https://vimeo.com/474686631

* Haifa IFF 2018 * Toronto International Film Festival 2018 * Israel FF LA 2018


22-11-2020 19:30, WJFF.pl


Język: hebrajski   Napisy: polskie


Ten film ma ograniczoną liczbę miejsc, jak w tradycyjnym kinie i wymaga rejestracji. Aby otrzymać kod dostępu do filmu prosimy o wiadomość z tytułem filmu na adres: films@wjff.pl

Kody będą wysyłane w dniu pokazu, nie później niż na 1 godzinę przed jego rozpoczęciem. Liczba miejsc ograniczona. Dziękujemy za zrozumienie!

, Array

Avi Nesher

2019

112

Array

,

 

1

Aktualności

Partnerzy i sponsorzy