Zdjęcie życia  

reż. Yonatan Nir, Dani Menkin, Izrael, USA, Kanada, 2019, 74 min

Amos Nachoum należy do najwybitniejszych fotografów podwodnych. Zafascynowany najgroźniejszymi zwierzętami, opracował własną technikę zdjęciową, w której staje z fotografowanymi okazami oko w oko, bez żadnych zabezpieczeń. Pływał z krokodylami, orkami, anakondami i rekinami ludojadami. Wciąż jednak nie zdołał zrobić zdjęcia jednemu drapieżnikowi, niedźwiedziowi polarnemu. Wcześniejszej próby o mało nie przypłacił życiem, a teraz, pod koniec kariery, chce znów zmierzyć się z tematem. Podczas wyprawy Amos zastanawia się nad wydarzeniami, które doprowadziło go tu, w Arktykę, prawie na koniec świata. Od czasu służby w jednostce komandosów, w której doświadczył horroru wojny, przebył długą drogę w poszukiwaniu odkupienia.

Szanowni Państwo. Ten film ma ograniczoną liczbę miejsc, jak w tradycyjnym kinie i wymaga rejestracji. Aby otrzymać kod dostępu do filmu prosimy o wiadomość z tytułem filmu na adres: films@wjff.pl. Kody będą wysyłane w dniu pokazu, nie później niż na 1 godzinę przed jego rozpoczęciem. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Dziękujemy za zrozumienie i życzymy miłego pokazu!

Partnerem pokazu jest Ambasada Kanady.https://vimeo.com/472531827

DocAviv 2019 – Oficjalna selekcja, SF Jewish FF 2019 – Nagroda Publiczności, Israel Film Festival – Najlepszy Dokument


19-11-2020 20:00, WJFF.pl


Język: angielski, inuit, hebrajski   Napisy: polskie


Ten film ma ograniczoną liczbę miejsc, jak w tradycyjnym kinie i wymaga rejestracji. Aby otrzymać kod dostępu do filmu prosimy o wiadomość z tytułem filmu na adres: films@wjff.pl

Kody będą wysyłane w dniu pokazu, nie później niż na 1 godzinę przed jego rozpoczęciem. Liczba miejsc ograniczona. Dziękujemy za zrozumienie!

Zdjęcie życia / Picture of his life

, Array

Yonatan Nir, Dani Menkin

2019

74

Array

,

 

1

https://vimeo.com/476837155

Aktualności

Partnerzy i sponsorzy