FESTIWAL ONLINE

ZAPRASZAMY NA OGÓLNOPOLSKĄ ODSŁONĘ FESTIWALU ONLINE NA VOD Warszawa.pl

Od 22 do 30 listopada filmy, które przez ostatnich 7 dnni pokazywaliśmy w warszawskich kinach będziecie mogli zobaczyć online na VOD Warszawa.pl!

Platforma VOD Warszawa.pl została zaprojektowana z myślą o warszawskich instytucjach kultury i organizacjach pozarządowych, a przede wszystkim – ich publiczności. Jej idea powstała podczas spotkań grupy cyfrowej i jest wynikiem wspólnej pracy wielu osób z warszawskich teatrów, muzeów, fundacji i stowarzyszeń oraz zespołu Centrum Kultury Filmowej im. Andrzeja Wajdy. Wspólnota instytucji, organizacji pozarządowych i ludzi kultury, bycie razem pod jednym adresem internetowym, współpraca i efekt skali to tylko niektóre hasła, które za nią stoją. Widz w poszukiwaniu pomysłu na wartościowe spędzenie wolnego czasu przy kulturalnej rozrywce może wyszukać dla siebie w odpowiednim menu interesujące go filmy, spektakle, koncerty, wystawy czy podcasty.

Misja platformy doskonale wpisuje się w misję festiwalu Kamera Dawida, dlatego zdecydowaliśmy, że pokazy online odbędą się właśnie na tej platformie!

BILETY

Cena pojedynczego biletu to 10 zł.

Bilety na pokazy online na platformie VOD.Warszawa.pl można zakupić bezpośrednio na platformie www.vod.warszawa.pl.

Jak oglądać filmy online?

Aby oglądać filmy na platformie VOD.Warszawa.pl należy zarejestrować się i założyć bezpłatne konto w serwisie, a następnie przejść do profilu instytucji (Warsaw Jewish Film Festival), wybrać pozycję filmową i dokonać zakupu biletu.

Od momentu dostępności filmu, na który został zakupiony bilet, widz ma 24h na jego obejrzenie.

Wszystkie filmy na profilu Warsaw Jewish Film Festival będą dostępne od 22 do 30 listopada.

Ostatni seans można rozpocząć najpóźniej w dniu 30 listopada o godzinie 23.59.

WIDZIMY SIĘ U CIEBIE! VOD Warszawa.pl od 22-30 listopada

ZAPRASZAMY!

Aktualności

Partnerzy i sponsorzy