#KAMERADAWIDA ONLINE!

Wspólnie z naszym siostrzanym festiwalem Los Angeles Jewish Film Festival zapraszamy na wyjątkową rozmowę z amerykańską aktorką TOVĄ FELDSHUH!

Wydarzenie poprzedzamy możliwością obejrzenia filmu rejestrującego niezwykły spektakl z udziałem Tovy Feldshuh prosto z BROADWAYU: GOLDA’S BALCONY, THE FILM !

Film można zobaczyć od 8 do 13 lipca 2020 r. Pokaz bezpłatny dzięki życzliwości producenta filmu Davida Fishelsona.

ABY OBEJRZEĆ FILM KLIKNIJ TUTAJ:

Golda's Balcony, The Film (2019) from David Fishelson on Vimeo.

“Balkon Goldy” to sztuka Williama Gibsona. Podąża trajektorią życia Goldy Meir od rosyjskiego imigranta przez amerykańskiego nauczyciela po lidera polityki międzynarodowej jako czwartej premier Izraela. Sfilmowane przedstawienie to “one-woman show” najdłużej grane w historii Broadwayu. TOVAH FELDSHUH w swojej wybitnej i licznie nagradzanej roli prezentuje 100 lat żydowskiej historii wcielając się w 45 różnych postaci (m.in. Ben-Guriona, Moshe Dayana, izraelskich żołnierzy, ocalałych z Holokaustu i oczywiście GOLDY MEIR).

Spotkanie z Tovah Feldshuh odbędzie się na platformie ZOOM w niedzielę 12 lipca o godzinie 15.00 czasu nowojorskiego i 21.00 czasu warszawskiego.

Aby dołączyć do spotkania należy zarejestrować się tutaj: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_uELzPyP7QnGgaRiZ6hhl_g

Spotkanie poprowadzi Hilary Helstein - Dyrektor LA Jewish Film Festival! 

Program organizowany we współpracy z LA Jewish Film Festival i Jewish Journal. Oba wydarzenia dostępne w języku angielskim.

Zapraszamy serdecznie! Aktualności

Partnerzy i sponsorzy