Wesprzyj nas

Jesteś miłośnikiem filmu i Kultury Żydowskiej? Zostań Ambasadorem i Darczyńcą Warszawskiego Festiwalu Filmów o Tematyce Żydowskiej WJFF.pl!

Wspierając kulturę, inwestujemy w rozwój życia artystycznego w Polsce i Europie - budowę społeczeństwa opartego o postawy tolerancji i otwartego na wielokulturowość. Każdy z Was z uczestnika WJFF.pl może stać się jego twórcą: Ambasadorem i Darczyńcą festiwalu!

Zapraszamy do przekazania dowolnej kwoty darowizny na działalność statutową naszej Fundacji, która obejmuje zarówno doroczny festiwal filmów o tematyce żydowskiej w Warszawie, jak też filmowe programy edukacyjne w innych miastach Polski (Kraków, Płońsk, Kielce, Łódź, Gdańsk, a w planach na rok 2021 jest kilka nowych miast jak: Białystok, Lublin, Wrocław, Poznań!) oraz unikatowy program wspierania i kształcenia młodych talentów filmowych we współpracy z Jerusalem Film Workshop and Jerusalem Film Festival!

Zgodnie z naszą misją organizowane przez nas wydarzenia są bezpłatne. Nie pobieramy opłat od uczestników i widzów festiwalu.

Pomóż nam docierać do jeszcze większego grona odbiorców! Wspieranie nigdy nie było tak proste.

Zostań DARCZYŃCĄ FESTIWALU WJFF.pl i przekaż swoją Darowiznę teraz!

Poniżej znajdziecie regulamin darowizn, informacje o naszej działalności i przeznaczeniu darowizny.

Przekazywanie to też wspieranie! Zostań Ambasadorem WJFF.pl i przekaż ten link dalej: WESPRZYJ FESTIWAL WJFF.PL

REGULAMIN DAROWIZN

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania odnośnie Fundacji, naszej działalności i budżetu, prosimy o kontakt e-mailowy: warsawjff@wjff.pl.

Przekazanie darowizny oznacza akceptację zapisów niniejszego regulaminu.

1. Darowiznę na rzecz Fundacji Kamera Dawida WJFF.pl można przekazać poprzez system płatności elektronicznych PayPal, obsługiwanych przez firmę PayPal.

2. Darowizny przekazywane są w całości na pokrycie kosztów związanych ze statutową działalnością Fundacji Kamera Dawida WJFF.pl – organizatora corocznego Warszawskiego Festiwalu Filmów o Tematyce Żydowskiej WJFF.pl

Darowiznę możecie Państwo przekazać

a) NA FESTIWAL I PROGRAMY EDUKACYJNE ORGANIZOWANY PRZEZ FUNDACJĘ:

1) organizację corocznego Festiwalu Filmów o Tematyce Żydowskiej WJFF.pl
2) organizację edukacyjnych pokazów pofestiwalowych w innych miastach Polski
3) organizację programu młodych talentów Jerusalem Film Workshop

4. Po zamknięciu naszego roku budżetowego i sporządzeniu rocznego bilansu (do końca marca roku następnego), możemy przekazać Państwu szczegółowy raport z wydatkowania Waszej darowizny. Aby otrzymać taki raport prosimy o informację na adres warsawjff@wjff.pl.

5. Prosimy również o informację, czy chcecie Państwo zachować anonimowość, czy też możemy umieścić Państwa imię i nazwisko na liście naszych darczyńców na stronie internetowej.

6. Darowizny przekazywane Fundacji maja charakter jednorazowy, a wysokość darowizny jest zależna od decyzji ofiarowującego.

Dane osobowe
7. Wpłacając darowiznę wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzebę obsługi darowizny, jak również zgadzasz się na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji dotyczących działań Fundacji – poprzez newsletter WJFF.pl. Usługa otrzymywania newslettera jest aktywowana po potwierdzeniu przez ofiarującego chęci otrzymywania newslettera, poprzez kliknięcie na link wysyłany na adres e-mail podany przy dokonywaniu darowizny.

8. Przetwarzane dane osobowe obejmują imię i nazwisko darczyńcy oraz jego adres e-mail (dane obowiązkowe do dokonania transakcji), jak również – w wypadku podania ich podczas transakcji – adres pocztowy oraz numer telefonu (danie nieobowiązkowe).

9. Dane podawane podczas procesu płatności na platformie PayPal są przetwarzane przez firmę Paypal na zasadach określonych w polityce prywatności firmy i nie są one udostępniane Fundacji. Ochrona danych osobowych przez PayPal.

Zwrot darowizny
10. Każdy darczyńca ma prawo zażądać zwrotu darowizny w terminie 7 dni od jej wpłacenia. To na wypadek, kiedy pieniądze trafią do nas przez przypadek. W celu uzyskania zwrotu prosimy o kontakt na adres warsawjff@wjff.pl.

Bezpieczeństwo wpłat
11. Transakcja jest przeprowadzana w systemie PayPal, posiadającym niezbędne zabezpieczenia, certyfikaty i zabezpieczenia.

Umowy prawne dotyczące usług PayPal: kliknij tutaj

Ustawa o zbiórkach publicznych: kliknij tutaj.

Więcej informacji i kontakt:
Magda Makarczuk - Dyrektor Festiwalu, e-mail warsawjff@wjff.pl

Aktualności

Partnerzy i sponsorzy