WARSZTATY FILMOWE W JEROZOLIMIE!

UWAGA! NABÓR NA 6-tygodniowe warsztaty filmowe w Jerozolimie już rozpoczęty!

Warszawski Festiwal Filmów o Tematyce Żydowskiej już po raz czwarty został partnerem Jerusalem Film Workshop. Udział w projekcie, obok Warsaw Jewish Film Festival, biorą największe festiwale filmów o tematyce żydowskiej z całego świata m.in.: UK Jewish Film Festival, San Francisco Jewish Film Festival, Miami Jewish Film Festival, Atlanta Jewish Film Festival.

Program obejmuje 6-tygodniowe profesjonalne warsztaty filmowe w Jerozolimie połączone z produkcją filmu dokumentalnego i przeznaczony jest dla osób w wieku 18-27 lat. Warsztaty odbędą się w terminie od 14 czerwca do 23 lipca 2020 r. Filmy wyprodukowane podczas warsztatów będą miały światową premierę na Jerusalem Film Festival 2020, a polską premierę podczas 18.edycji Warszawskiego Festiwalu Filmów o Tematyce Żydowskiej (16-22 listopada 2020 r.)!  

Przypominamy, że dzięki sponsorom naszego festiwalu kilku uczestników z Polski wzięło udział w poprzednich edycjach warsztatów w latach 2017-2019! Zachęcamy i polecamy!

Zgłoszenia przyjmowane są do 15 marca br. Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy na stronie: Jerusalem Film Workshop.

The Jerusaelm Film Workshop from GREENproductions on Vimeo.

Aktualności

Partnerzy i sponsorzy