WARSZTATY FILMOWE

Warszawski Festiwal Filmów o Tematyce Żydowskiej po raz kolejny został partnerem Jerusalem Film Workshop. Udział w projekcie, obok Warsaw Jewish Film Festival, biorą największe festiwale filmów o tematyce żydowskiej z całego świata m.in.: UK Jewish Film Festival, San Francisco Jewish Film Festival, Miami Jewish Film Festival, Atlanta Jewish Film Festival.

Program obejmuje 6-tygodniowe profesjonalne warsztaty filmowe w Jerozolimie połączone z produkcją filmu dokumentalnego i przeznaczony jest dla osób w wieku 19-27 lat. Warsztaty odbędą się w terminie od 27 lipca do 2 września 2021 r. Filmy wyprodukowane podczas warsztatów będą miały światową premierę na Jerusalem Film Festival 2021, a polską podczas 19.edycji Warszawskiego Festiwalu Filmów o Tematyce Żydowskiej (15-21 listopada 2021 r.)!

Przypominamy, że dzięki sponsorom naszego festiwalu kilku uczestników z Polski wzięło udział w poprzednich edycjach warsztatów w latach 2017-2019! Zachęcamy i polecamy!

Zgłoszenia przyjmowane są do 15 maja br. Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy na stronie: Jerusalem Film Workshop.

Aktualności

Partnerzy i sponsorzy