JAK OGLĄDAĆ FILMY

Przypominamy, że pokazy w tym roku odbywają się TYLKO ONLINE, na terenie Polski.

WSZYSTKIE PROJEKCJE FILMÓW I WYDARZENIA IM TOWARZYSZĄCE SĄ BEZPŁATNE.

18. Warszawski Festiwal Filmów o Tematyce Żydowskiej - KAMERA DAWIDA obędzie się w dniach 16-22 listopada online na platformie NINATEKA.PL oraz na kanale WJFF.pl na Vimeo.

POKAZY NA NINATEKA.PL

16 LISTOPADA: PREMIERY ONLINE pierwszych filmów na platformie NINATEKA.pl

Od 16 listopada, od godz. 20:00, przy wybranym premierowym seansie będzie można wybrać opcję „OGLĄDAJ” (rozpoczynając tym samym pokaz wybranego tytułu). Od tego momentu każdy widz będzie mógł zobaczyć film przez 48 godzin. Koniec seansu po 48 godzin od daty premiery tj. do godz. 20.00. (w tym przypadku do dnia 18 listopada).

18 i 20 LISTOPADA: KOLEJNE PREMIERY bloków filmowych na NINATEKA.pl, które pozostaną aktywne przez 48 godzin od momentu premiery.

POKAZY NA WJFF.pl (VIMEO)

PREMIERY ONLINE na WJFF.pl (VIMEO) odbędą się w dniach: 16, 17, 19, 21 i 22 LISTOPADA. Większość pokazów dostępna przez 48 godzin z kilkoma wyjątkami. Na niektóre pokazy obowiązywać będzie limit miejsc jak w tradycyjnym kinie.

?

LISTA FILMÓW na WJFF.PL (VIMEO), NA KTÓRE TRZEBA SIĘ ZAREJESTROWAĆ I POBRAĆ KOD DOSTĘPU:

16 LISTOPADA: "Pod tym samym niebem / Non Odiare" (pokaz w czasie rzeczywistym, premiera o godz. 19:30)

19 LISTOPADA: "Zdjęcie życia / Picture of his life" (film dostępny przez 48 godzin od daty premiery i do wyczerpania kodów dostępu)

21 LISTOPADA: "Niezłomni / Resistance " oraz "Koniec Miłości / The End of Love "(pokaz w czasie rzeczywistym począwszy od daty i godziny premiery)

22 LISTOPADA: "Wszyscy za jednego / The Crossing" (pokaz w czasie rzeczywistym, premiera o godz. 12:00)

22 LISTOPADA: "Cena prawdy / The Other Story" (pokaz w czasie rzeczywistym, premiera o godz. 19:30)

Rejestracja poprzez wysłanie zgłoszenia z tytułem filmu na adres: films@wjff.pl od godz. 15:00 w dniu poprzedzającym pokaz do wyczerpania puli dostępnych kodów. E-mail z potwierdzeniem udziału i kodem dostępu zostanie wysłany w dniu pokazu, ale najpóźniej na godzinę przed seansem. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy na pokazy festiwalowe na NINATEKA.pl i WJFF.pl w dniach 16-22 listopada! 

UWAGA: Aby włączyć polskie napisy prosimy kliknąć ikonę "CC" w prawym dolnym rogu odtwarzacza VIMEO i zaznaczyć opcję "Polski"

SIATKA POSZCZEGÓLNYCH PROJEKCJI i PREMIERY DZIEŃ PO DNIU ZOBACZ TUTAJ: PROGRAM LUB POBIERZ PONIŻEJ

SIATKA PROJEKCJI 2020_WJFF.pl

?

Zasady uczestnictwa w festiwalu:

?

Platformy internetowe, na których odbywa się festiwal są wygodne i przystępne w obsłudze. Żeby obejrzeć film, wystarczy wybrać opcję „PLAY / OGLĄDAJ” (wyświetlaną pod opisem każdego z festiwalowych filmów prezentowanych online).

?

Większość filmów jest dostępnych przez 48 godzin od momentu festiwalowej premiery online. Każdy z tych wybranych filmów można obejrzeć w wybranym przez siebie czasie w ramach 48-godzinnego bloku, kiedy dana część programu pozostaje udostępniona dla widzów.

?

Liczba tzw. dostępów, które może otrzymać jedna osoba, jest nieograniczona. Istnieją jednak od tej zasady wyjątki. Organizator wprowadził limity miejsc na pokazy specjalne, które odpowiadają liczbie miejsc w tradycyjnej sali kinowej - będą to dostępy od 150 do 300 miejsc. W tych przypadkach widz musi pobrać darmowy kod dostępu. Kody wysyłane będą po wcześniej rejestracji na stronie WJFF.pl w dniu premiery filmów. Kody będą wymagane podczas transmisji z gali otwarcia festiwalu, gali zamknięcia festiwalu oraz na pokazy specjalne.

?

Wszystkie filmy pokazywane online będą dostępne wyłącznie na terytorium Polski. Filmy wyświetlane będą w językach oryginalnych i z polskimi napisami.

?

Udział w warsztatach i webinarach online poprzez linki i rejestracje, które zostaną udostępnione od 16 listopada na stronie www festiwalu i social media!

Tutaj znajdziesz daty WARSZTATÓW ONLINE, WEBINARÓW I SPOTKAŃ Z TWÓRCAMI

SPOTKAJMY SIĘ ONLINE W CAŁEJ POLSCE W DNIACH 16-22 LISTOPADA!

NINATEKA_WJFF 2020 from WJFF on Vimeo.

Aktualności

Partnerzy i sponsorzy