Sponsorzy

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY PARTNERSKIEJ I SPONSORSKIEJ !

ZOSTAŃ SPONSOREM 19. EDYCJI FESTIWALU KAMERA DAWIDA WJFF.PL i pomóż w promocji kultury żydowskiej w Polsce! Tegoroczny festiwal odbędzie się w dniach 15-21 listopada, a pokazy odbywać się bedą w Warszawie w Muzeum POLIN oraz online w całej Polsce.

Zapraszamy do przekazania dowolnej kwoty darowizny na działalność statutową naszej Fundacji, która obejmuje zarówno doroczny Festiwal Filmów o Tematyce Żydowskiej w Warszawie, jak też filmowe programy edukacyjne w innych miastach Polski (Kraków, Łódź, Płońsk, Kielce, Gdańsk, Wrocław, Otwock, Ostrołęka, a w planach na rok 2021-2022 jest kilka nowych miast jak: Białystok, Lublin czy Poznań). Festiwal to także unikatowy program wspierania i kształcenia młodych talentów filmowych we współpracy z Jerusalem Film Workshop i Jerusalem Film Festival! 

Zgodnie z naszą misją organizowane przez nas wydarzenia są bezpłatne. Nie pobieramy opłat od uczestników i widzów festiwalu. Pomóż nam docierać do jeszcze większego grona odbiorców!

ZOSTAŃ DARCZYŃCĄ FESTIWALU i PRZEKAŻ SWOJĄ DAROWIZNĘ TERAZ!

Pytania odnośnie oferty sponsorskiej prosimy kierować do Magdy Makarczuk - Szefowej Festiwalu. Zapraszamy do współpracy i kontaktu: warsawjff@wjff.pl 

Przekazywanie to też wspieranie!

Zostań Ambasadorem WJFF.pl i przekaż ten link dalej: WSPIERAJ FESTIWAL WJFF.PL

Aktualności

Partnerzy i sponsorzy